• Navštivte

    nás

    Salon BeBeauty, Sokolovská 209, Praha 9
    Po- Pá 9-19hod., nebo dle dohody

    Kontaktujte nás

    734 306 834

Hydratace pleti


Specifická kúra pro

okamžitou hydrataci pokožky2 (2)

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Dodává pokožce pevnost, jemnost, hebkost a jas

Okamžitý efekt ! 

Pro všechny typy pleti, které vyžadují zvýšení nebo optimalizací hydratace.   

  Postup ošetřeni: odlíčení, peeling, masáž, aplikace Hydra strong (hydratační sérum), aplikace Hydra intenzity Mask (maska pro hloubkovou hydrataci pleti), biologický aktivní závěrečný krém.

Cena: 850 Kč

 

 

 Péče o suchou pleť

Co způsobuje suchou pokožku?

Důležitou funkcí lidské kůže je udržení vody v těle. Aby se zabránilo dehydrataci, pracují mazové a potové žlázy pokožky, která také obsahuje látky, udržující vlhkost. Ale rovnováha vlhkosti v těle je delikátní záležitost.

Pro dobrou hydrataci pokožky, je nutné, aby se odpařování vody a její přísun z krevních cév byly přibližně stejné. V případě, že mazové žlázy nejsou dostatečně aktivní, nebo nemají dostatek kožních lipidů, nastane problém suché pokožky obličeje, hlavy nebo rukou.

Proč suchá pleť vyžaduje léčbu?

Hydratace pleti ovlivňuje pružnost a elasticitu Vaší pokožky. Tenká a křehká rohová vrstva epidermisu nesplňuje svou ochrannou funkci, a kůže je vystavena agresivnímu působení životního prostředí.

To je důvod, proč suchá kůže na obličeji a rukou stárne rychleji než normální nebo mastná.

Jak pečovat o suchou pokožku?

Kosmetologové doporučují kombinovat profesionální péči o suchou pleť v salonu s příslušnou domácí péčí. Zvláště účinné pro suchou pleť jsou tyto postupy:

-         intenzivní hydratační salonní péče pro velmi suchou pokožku

-         mezoterapie za použití kyseliny hyaluronové

-         mandlový peeling

-         hydratační domácí péče

Aby hydratace pokožky byla efektivní, je velmi důležitá pravidelná domácí péče. Krémy a séra obsahují látky, které obnovují schopnost pokožky k samohydratací, poskytují pleti intenzivní hydrataci a zabraňují vysoušení pokožky, urychlují zotavení, snižují sklon k podráždění kůže a chrání ji před nepříznivými účinky vnějších faktorů, posilují bariéru kůže.

Pokud máte velmi suchou pleť, dávejte  pozor na přípravky obsahující glycerol, propylenglykol, butylenglykol, kyselinu hyaluronovou, chitosan, pektiny. Tyto látky tvoří film na pokožce, který  se zmenšuje při vysušeni a vytváří efekt povrchového liftingu